Замовити дзвінок

Відгуки

Юрій,Київ26/11/2016

Дякую Андрію, за допомогу,швидко зареєстрував на подачу документів у візовий центр не зважаючи на проблемний округ та черги ,підібрав хорошу вакансію.Приємно мати справу з таким відповідальним менеджером!

Міша,Луцьк26/11/2016

Одна із самих напевно надійних агенцій, тому що щоб не сталось завжди на звязку і працю підбирають по бажанню. Перша робота нам не сподобалась але Андрій через неділю знайшов другу яка влаштовує мене і мою жінку на всі 100%. Працюємо в м.Познань фірма компютронік, чесно говоря умова праці на цій фірмі напевно найліпші в Польщі. Рішати кожному самому через кого шукати працю але тут на рахунок надійності все норм. Андрію дякуємо :)

Ірина,Ковель29/11/2016

Дуже задоволена роботою компанії.Зокрема вдячна Ярославу за надані послуги.Все було зроблено швидко і якісно.Умовами праці задоволена.Цій компанії можна довіряти.

Оля,Львів29/11/2016

Працівники компанії дуже відповідально ставляться до своєї роботи. На всі задані питання чітко і конкретно дають відповідь. Дають також вибирати вакансії і приймають всі побажання до роботи, що дуже зручно. Ми з чоловіком надзвичайно задоволені роботою в Польщі і роботою працівників компанії. І найголовніше компанія займається офіційним працевлаштуванням. Раджу всім звертатися саме в компанію Inter - Job.

Марта,Львів29/11/2016

Хочу подякувати компанії Inter-job за надані послуги. Таким чином, сподіваюсь допоможу клієнтам з вибором агенції, оскільки сама була в пошуку тривалий час. В цій фірмі мені чітко розповіли про працевлаштування за кордоном, а також склали чіткий план дій. Дуже оперативно мене зареєстрували на чергу, щодо отримання візи, а також підготували всі необхідні документи. Як тільки я отримала візу, мені підібрали відповідну вакансію, однак я не з першого разу погодилась, бо мені не підходили певні умови праці. Особливо хочу висловити подяку Оліярник Ярославу, бо саме він швидко та терпляче надав усі послуги. Роботою задоволена, житло було безкоштовним, умови хороші, заробіток, такий як узгоджувати, ще й премії отримувала за понаднормово виконану роботу. Чесна і кваліфікована компанія, раджу усім хто вагається у своєму виборі!

Роман,Івано-Франківськ 29/11/2016

Звернувся в компанію і задоволений цим. Їх менеджер Катерина відкрила візу, допомогла підшукати роботу. Після закінчення візи звернусь знов. Раджу цю компанію і іншим. Катінька, особливо дякую вам.

Ольга,львів01/12/2016

Добрий вечір! Хочу подякувати цій фірмі за гарну роботу. Мене звати, Ольга. Я на днях повернулася з Польщі, працювала в готелі - прибиральницею. Зарплата гарна, колектив файний. Пан Андрій допоміг з працевлаштуванням, все гарно оформив за що я вдячна і буду рекомендувати своїм знайомим. Компанія чесна, не шахраї якто зараз буває.

Ольга,львів01/12/2016

Добрий вечір! Хочу подякувати цій фірмі за гарну роботу. Мене звати, Ольга. Я на днях повернулася з Польщі, працювала в готелі - прибиральницею. Зарплата гарна, колектив файний. Пан Андрій допоміг з працевлаштуванням, все гарно оформив за що я вдячна і буду рекомендувати своїм знайомим. Компанія чесна, не шахраї якто зараз буває.

оксана ,новояворівськ01/12/2016

Хочу гарно подякувати інтер джоб! Робота була високооплачена і відповідала всім обіцянкам компанії. Процвітання вам, Дякую, що не думаєте лише про власне збагачення, а трохи думаєте про простих людей.

Остап,Львів07/12/2016

Звернувся в компанію в листопаді і вже за місяць зробили візу. Дуже швидко, навіть не чекав, вже підібрали роботу на складі карщиком. За два дні виїжджаю. Дякую. Поки все добре. Надіюсь так і буде

Олег,Львів03/02/2017

Дякую цій компанії за допомогу з виїздом за кордон!!! Дуже добре усе вийшло, проблем ніяких не виникло. Раджу цю коммпанію людям які хочуть виїхати за кордон!!!

Руслан,Львів21/02/2017

Сьогодні найти справжню відповідальну агенцію по працевлаштуванню дуже важко,особисто я довго шукав саме тих хто мені зможе допомогти.Багато кидал і т.д.Але якось натрапив по рекомендації друзів в агенцію інтер-джоб.Чесно скажу ,коли прийшов до них в офіс мене проконсультували що до Чехії,Польщі та Ізраїлу.Вибрав Польщу як мені і радили.Зараз працюю на меблевій фабриці,робото нормальна гроші платять і житло норм.з інтернетом.Постійно дзвонять та запитують як справи .Усім раджу ,хороші хлопці а головне відповідальні.Так тримати.

Dana&Natalj,Lviv11/04/2017

Народ привіт!!! Повернулись з праці, яку отримали дякуючи Славіку. Робота цих хлопців гідна поваги =) Організація документів і пошук роботи за кордоном нас приємно здивував. Саме їм можна довірись на всі 100%. Дякуємо за співпрацю! Успіхів вам та побільше клієнтів :) І до зустрічі :)

Андрiй,Конотоп17/04/2017

Хочу висловити свою подяку Рембіш Андрію за допомогу в працевлаштуванні. Надзвичайно приемно мати справу з такою порядною людиною та компаніею. Рекомендую швидко та надійно.

Антонина,Днепр 15/04/2018

Все пишут что очень хорошо . Хочу но боюсь попасть не дай Бог в ловушку . Нету отзывов за 2018 год

Віталій Колосник,Львів24/04/2018

Робив через хлопців робочу чеську візу. Зробили за 2,5 міс, як обіцяли. Працюю біля Праги на пекарні за 90 ви/год. Все нормально. Можна звертатись

Роман,Борислав07/08/2018

Доброго дня!!!Хочемо подякувати Вірі за те що виготовила нам документи в Чехію на роботу.Документи прийшли дуже швидко цього я з дружиною не очікували.Віра нас зареєструвала на подачу документів в візовий центр на пятницю 27 липня а а в середу 1 серпня нам прийшло повідомлення що наші документи вже оброблені і будуть передані курєрською службою інтайм в пятницю 3 серпня ми получили наші паспорта з візою і з запрошенням яке нам виготовила Віра якій ми дуже вдячні.Детальніше про роботу в Чехії на хлібо пекарні я напишу коли буду там працювати віза в нас з 15 серпня.Ті що пишуть негативні коментарії про компанію INTER-JOB не судіть по собі не всі такі як ви.Віра дуже вам дякуєм і вашим співробітникам з якими ви працюєте!!!

Замовити дзвінок